ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER SEKTÖREL KARİYER İLETİŞİM
KURUMSAL
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
 
       Hakkımızda
1979 yılında Veysel Şanlı tarafından kurulan ve geri kazanım işiyle demir-çelik sektörüne adım atan firmamız, zaman içerisinde ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiş; 1987 yılında EGESAN DEMİR TİCARET ve SANAYİ A.Ş. adını alarak yoluna devam etmiştir.

Aynı dönemde 1. Sanayi Sitesinde Sac işleme faaliyetine başlayan firmamız, 2008 yılında makine ve teknolojik yatırımlarını artırarak Bornova Doğanlar’daki yeni binasında daha büyük çapta hizmet vermeye başlamıştır. Otomotiv yan sanayiden makine ve beyaz eşya yan sanayiye, inşaat, tarım, enerji, ısıtma-soğutma, reklam ve dekorasyon alanlarına kadar uzanan çok geniş bir yelpazeye hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşları arasında yer alan firmalara ve seçkin müşterilerine metal mamul ve yarı mamul üretimi yapan firmamızda Lazer Kesim, Plazma Kesim, Oxy (Oksijen) Kesim,  Giyotin Kesim, Abkant Büküm, Kaynaklı üretim ve levha mamul satışı (dkp, siyah sac, baklava desenli sac) hizmetleri güleryüz ve kaliteden ödün verilmeden gerçekleştirilmektedir.

EGESAN DEMİR GERİ KAZANIM TİC.ve SAN. A.Ş. © 2006 - 2013 - Her hakkı saklıdır.